Kruh sa sjemenkama 600 g
Najniža danas
1,25 €
2,08 €/kg · u 1 lancu
u Kauflandu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija.
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Po lancima
- Kaufland 1,25 €2,08 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- BABIĆ PEKARA KRUH RUST.SJE.400 g BABIĆnajniže u Konzumu 1,75 €4,38 €/kg
- MLINAR KRUH ZLATNI SA SJEMENKAMA 300g MLINARnajniže u Tommyju 1,53 €5,10 €/kg
- DON DON KRUH DOMAĆI SA SJEMENKAMA 400G DON DONnajniže u Plodinama 2,39 €5,97 €/kg
- KRUH SA SJEMENKAMA REZAN.500 gnajniže u lancu Stanic 2,19 €4,38 €/kg
- NO BRAND KRUH SA SJEMENKAMA 400gnajniže u Eurospinu 1,99 €4,97 €/kg
- MLINAR KRUH SA SJEMENKAMA 410g MLINARnajniže u lancu Djelo Vodice 1,69 €4,12 €/kg
Jeftinije po kg
Izvori po lancima
GTIN 04049727002856. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Kaufland
-
1,25 € (+39%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1730, 3.10.2026. (Zametska 44 Rijeka)
Povijest cijene počinje kad imamo barem dva dana cjenika.