ČOK.ADVENTSKI KALENDAR 75 g
Lowest today
€2.79
€37.20/kg · in 1 chain
at Spar
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 28 Aug to 3 Oct
By chain
- Spar €2.79€37.20/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in 30 days: €2.79 (2 Oct)
€2.79
28 Aug3 Oct
Sources by chain
GTIN 04006814000720. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Spar
-
€2.79 (+48%)
Source: Spar price list, store 87054, 3 Oct 2026 (zagreb argentinska 4)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- KINDER ADVENTSKI KALENDAR 184 g KINDElowest at Ribola €7.49€40.71/kg
- ADVENT.KALENDAR 75 g ULTRAlowest at Djelo Vodice €1.06€14.13/kg
- BARON INTERNATIONAL D.O.O. ČOKOLADNI ADVENTSKI KALENDAR BARON 75glowest at Tommy €1.79€23.87/kg
- BARON INTERNATIONAL D.O.O. ADVENTSKI KALENDAR 75 g BARlowest at Studenac promotion €0.60€8.00/kg
- MILLANO ADVENTSKI KALENDAR MILL.50 g BARONlowest at Plodine €1.49€29.80/kg
- MILLANO ADVENTSKI KALENDAR 50g MILLANOlowest at NTL €1.59€31.80/kg