ČOK.ADVENTSKI KALENDAR 75 g
Najniža danas
2,79 €
37,20 €/kg · u 1 lancu
u Sparu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 28.8. do 3.10.
Po lancima
- Spar 2,79 €37,20 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 30 dana: 2,79 € (2.10.)
2,79 €
28.8.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 04006814000720. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Spar
-
2,79 € (+48%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87054, 3.10.2026. (zagreb argentinska 4)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- KINDER ADVENTSKI KALENDAR 184 g KINDEnajniže u Ribolu 7,49 €40,71 €/kg
- ADVENT.KALENDAR 75 g ULTRAnajniže u lancu Djelo Vodice 1,06 €14,13 €/kg
- BARON INTERNATIONAL D.O.O. ČOKOLADNI ADVENTSKI KALENDAR BARON 75gnajniže u Tommyju 1,79 €23,87 €/kg
- BARON INTERNATIONAL D.O.O. ADVENTSKI KALENDAR 75 g BARnajniže u Studencu akcija 0,60 €8,00 €/kg
- MILLANO ADVENTSKI KALENDAR MILL.50 g BARONnajniže u Plodinama 1,49 €29,80 €/kg
- MILLANO ADVENTSKI KALENDAR 50g MILLANOnajniže u NTL-u 1,59 €31,80 €/kg