ČOKO. ADVENTSKI KALENDAR 50 g (30)
1,49 €
29,80 €/kg · u 4 lanca
u Plodinama
Prosječna
1,64 € 4 lanca
Najviša
1,88 € u lancu Djelo Vodice
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 28.8. do 3.10.
Po lancima
- Plodine 1,49 €29,80 €/kg
- Tommy 1,49 €29,80 €/kg
- Stridon 1,69 €33,80 €/kg
- Djelo Vodice 1,88 €37,60 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 05903228102790. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Plodine
-
1,49 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Tommy
-
1,49 €
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Stridon
-
1,69 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.71, 3.10.2026. (Križpolje 8e, Križpolje)
- Djelo Vodice
-
1,88 € (+26%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- KINDER ADVENTSKI KALENDAR 184 g KINDEnajniže u Ribolu 7,49 €40,71 €/kg
- ADVENT.KALENDAR 75 g ULTRAnajniže u lancu Djelo Vodice 1,06 €14,13 €/kg
- BARON INTERNATIONAL D.O.O. ČOKOLADNI ADVENTSKI KALENDAR BARON 75gnajniže u Tommyju 1,79 €23,87 €/kg
- BARON INTERNATIONAL D.O.O. ADVENTSKI KALENDAR 75 g BARnajniže u Studencu akcija 0,60 €8,00 €/kg
- MILLANO ADVENTSKI KALENDAR 50g MILLANOnajniže u NTL-u 1,59 €31,80 €/kg
- Wawi ČOK.ADVENTSKI KALENDAR 75 gnajniže u Sparu 2,79 €37,20 €/kg