INDIJSKI ORAH SIROVI 500 g
Lowest today
€5.19
€10.38/kg · in 2 chains
at Studenac
Average
€5.24 2 chains
Highest
€5.29 at Spar
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 25 Sep to 3 Oct
By chain
- Studenacpromotion €5.19€10.38/kg
- Spar €5.29€10.58/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 9 days we hold: €3.00 (29 Sep)
€5.19
25 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 03872084015310. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Studenac
-
€5.19; promotion started before our records
Source: Studenac price list, store 1062, 3 Oct 2026 (Josipa Nemeca 19, PETRINJA)
- Spar
-
€5.29 (+0%)
Source: Spar price list, store 8701, 3 Oct 2026 (zadar bleiburskih zrtava 18)
Other sizes
- INDIJSKI ORA.SIROVI 100G VAK, HODlowest at Trgocentar €2.99€29.90/kg
- EUROCOMPANY ORAH INDIJSKI FAMILY PACK EC 300glowest at Ribola promotion €4.99€16.63/kg
- OHO! INDIJSKI ORAH SIROVI 400 G OHOlowest at Plodine promotion €3.99€9.97/kg
- MARJAN VOCE INDIJSKI ORAH SIROVI 500 Glowest at Plodine €10.29€20.58/kg
- STUDENAC-ROBNA MARKA INDIJSKI ORAH SIROVI 500glowest at Studenac €6.35€12.70/kg
- MARJAN VOCE MJESAVINA INDIJSKOG ORAHA I BRUSNICE 400 G NATURAlowest at Plodine €6.19€15.47/kg