INDIJSKI ORAH SIROVI 500 G
Lowest today
€10.29
€20.58/kg · in 1 chain
at Plodine
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 28 Aug to 3 Oct
By chain
- Plodine €10.29€20.58/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in 30 days: €10.29 (2 Oct)
€10.29
28 Aug3 Oct
Sources by chain
GTIN 03858893921646
- Plodine
-
€10.29
Source: Plodine price list, store 007, 3 Oct 2026 (OSJECKA 50, RIJEKA)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- INDIJSKI ORA.SIROVI 100G VAK, HODlowest at Trgocentar €2.99€29.90/kg
- EUROCOMPANY IN OUT INDIJSKI ORASCIC SIROVI 500 GRlowest at Plodine €3.99
- EUROCOMPANY ORAH INDIJSKI FAMILY PACK EC 300glowest at Ribola promotion €4.99€16.63/kg
- OHO! INDIJSKI ORAH SIROVI 400 G OHOlowest at Plodine promotion €3.99€9.97/kg
- STUDENAC-ROBNA MARKA INDIJSKI ORAH SIROVI 500glowest at Studenac €6.35€12.70/kg
- MARJAN VOCE MJESAVINA INDIJSKOG ORAHA I BRUSNICE 400 G NATURAlowest at Plodine €6.19€15.47/kg