ČAJNI KOLUTIĆI 800 g KRAŠ (6)
€2.50
€3.12/kg · in 3 chains
at Stanic
Average
€3.18 3 chains
Highest
€3.99 at Trgocentar
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 28 Sep to 3 Oct
By chain
- Stanic €2.50€3.12/kg
- Stridon €3.05€3.81/kg
- Trgocentar €3.99€4.99/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 03870450001356. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Stanic
-
€2.50 (-36%)
Source: Stanic price list, store 933, 3 Oct 2026 (ZADAR 2)
- Stridon
-
€3.05 (+0%)
Source: Stridon price list, store Prod.69, 3 Oct 2026 (Ljudevita Gaja 2, Mala Gorica)
- Trgocentar
-
€3.99 (+0%)
Source: Trgocentar price list, store P060, 3 Oct 2026 (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- KRAŠ KEKS ČAJNI KOLUTIĆI KAKAO 800glowest at Kaufland promotion €2.99€3.74/kg
- Kraš Čajni kolutići kokoslowest at Tommy €1.99€2.49/kg
- KRAŠ KEKS ČAJNI KOLUTIĆI 1000g KRAŠlowest at Kaufland €3.49€3.49/kg
- KRAŠ D.D. KEKS ČAJ.KOLUTIĆI 800 g KRAŠlowest at Kaufland promotion €2.99€3.74/kg
- KRAŠ KEKSI I ČAJNA PECIVA KEKS ČAJNI KOL. KAKAO 350 g KRlowest at Ribola €1.59€4.54/kg
- Kraš Kolutićilowest at Lidl €3.49€3.49/kg