Kraš Keks čajni kolutići 1kg
€3.49
€3.49/kg · in 11 chains
at Kaufland
Average
€4.17 11 chains
Highest
€4.79 at Trgocentar
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 25 Sep to 3 Oct
By chain
- Kaufland €3.49€3.49/kg
- Konzum €3.49€3.49/kg
- Lidl €3.49€3.49/kg
- Spar €3.49€3.49/kg
- KTC €4.49€4.49/kg
- Plodine €4.49€4.49/kg
- Tommy €4.49€4.49/kg
- Vrutak €4.49€4.49/kg
- Metro €4.50€4.50/kg
- NTL €4.69€4.69/kg
- Trgocentar €4.79€4.79/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 03850120700697. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Kaufland
-
€3.49 (+0%)
Source: Kaufland price list, store 2230, 3 Oct 2026 (Ljudevita Posavskog 51 Velika Gorica)
- Konzum
-
€3.49 (+0%)
Source: Konzum price list, store 0001, 3 Oct 2026 (BRITANSKI TRG 12, ZAGREB)
- Lidl
-
€3.49
Source: Lidl price list, store 104, 3 Oct 2026 (Ulica Dr. Franje Tuđmana 30, Jastrebarsko)
- Spar
-
€3.49 (-22%)
Source: Spar price list, store 87002, 3 Oct 2026 (valpovo ivana fuderera hanzike 3)
- KTC
-
€4.49
Source: KTC price list, store PJ07, 3 Oct 2026 (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Plodine
-
€4.49
Source: Plodine price list, store 010, 3 Oct 2026 (NOVIGRADSKA 24, UMAG)
- Tommy
-
€4.49 (+0%)
Source: Tommy price list, store 10100, 3 Oct 2026 (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Vrutak
-
€4.49 (+0%)
Source: Vrutak price list, store 001, 3 Oct 2026 (vodovodna20a)
- Metro
-
€4.50 (+3%)
Source: Metro price list, store S10, 3 Oct 2026 (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- NTL
-
€4.69
Source: NTL price list, store 10101, 3 Oct 2026 (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
- Trgocentar
-
€4.79 (+0%)
Source: Trgocentar price list, store P060, 3 Oct 2026 (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- KRAŠ KEKS ČAJNI KOLUTIĆI KAKAO 800glowest at Kaufland promotion €2.99€3.74/kg
- Kraš Čajni kolutići kokoslowest at Tommy €1.99€2.49/kg
- KRAŠ KEKSI I ČAJNA PECIVA KEKS ČAJNI KOL. KAKAO 350 g KRlowest at Ribola €1.59€4.54/kg
- KRAŠ D.D. KEKS ČAJ.KOLUTIĆI 800 g KRAŠlowest at Kaufland promotion €2.99€3.74/kg
- ČAJNI KOLUTIĆI KAKAO 800G (6) KRAŠ (PAL-30)lowest at Trgocentar €3.99€4.99/kg
- SLATKI PROIZVODI NEP. KEKS ČAJNI KOLUTIĆI 800 Glowest at Stanic €2.50€3.12/kg