TJ. FUŽI 250 g KLARA MARIĆ
€1.95
€7.80/kg · in 4 chains
at Tommy
Average
€2.51 4 chains
Highest
€2.79 at Konzum
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
The deal is real. €1.95 is below the 30-day low (€2.79). See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 27 Aug to 3 Oct
By chain
- Tommypromotion €1.95€7.80/kg
- Djelo Vodice €2.49€9.96/kg
- Konzum €2.79€11.16/kg
- Spar €2.79€11.16/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 03859893308796. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Tommy
-
€1.95; below this store's lowest price in the 30 days before the promotion (€2.79 on 30 Sep)
Source: Tommy price list, store 10100, 3 Oct 2026 (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Djelo Vodice
-
€2.49 (+0%)
Source: Djelo Vodice price list, store 02010, 3 Oct 2026 (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Konzum
-
€2.79 (+4%)
Source: Konzum price list, store 0010, 3 Oct 2026 (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Spar
-
€2.79 (+8%)
Source: Spar price list, store 8701, 3 Oct 2026 (zadar bleiburskih zrtava 18)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- KLARA M TIJESTO FUŽI 500g KLARA Mlowest at Tommy promotion €3.35€6.70/kg
- Klara M Klara M fuži sa chili paprikom 400glowest at Metro €4.34€10.85/kg
- Klara M Klara M fuži sa crnilom od sipe 400glowest at Konzum €2.00€5.00/kg
- Klara M Klara M fuži sa špinatom 400glowest at Tommy promotion €3.35€8.38/kg
- KLARA M TJESTENINA ISTARSKI FUZI, 400 G KLARA MARIC LIM.EDITIONlowest at Plodine €5.49€13.72/kg
- KLARA M TJESTENINA FUZI SA CHILLI PAPRIKO,400 G KLARA MARIC LIM.ED.lowest at Plodine €5.49€13.72/kg