TJ. FUŽI 250 g KLARA MARIĆ
1,95 €
7,80 €/kg · u 4 lanca
u Tommyju
Prosječna
2,51 € 4 lanca
Najviša
2,79 € u Konzumu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Akcija je prava. 1,95 € je ispod 30-dnevnog minimuma (2,79 €). Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.8. do 3.10.
Po lancima
- Tommyakcija 1,95 €7,80 €/kg
- Djelo Vodice 2,49 €9,96 €/kg
- Konzum 2,79 €11,16 €/kg
- Spar 2,79 €11,16 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03859893308796. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Tommy
-
1,95 €; ispod najniže cijene ove trgovine u 30 dana prije akcije (2,79 €, 30.9.)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Djelo Vodice
-
2,49 € (+0%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Konzum
-
2,79 € (+4%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Spar
-
2,79 € (+8%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 8701, 3.10.2026. (zadar bleiburskih zrtava 18)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- KLARA M TIJESTO FUŽI 500g KLARA Mnajniže u Tommyju akcija 3,35 €6,70 €/kg
- Klara M Klara M fuži sa chili paprikom 400gnajniže u Metrou 4,34 €10,85 €/kg
- Klara M Klara M fuži sa crnilom od sipe 400gnajniže u Konzumu 2,00 €5,00 €/kg
- Klara M Klara M fuži sa špinatom 400gnajniže u Tommyju akcija 3,35 €8,38 €/kg
- KLARA M TJESTENINA ISTARSKI FUZI, 400 G KLARA MARIC LIM.EDITIONnajniže u Plodinama 5,49 €13,72 €/kg
- KLARA M TJESTENINA FUZI SA CHILLI PAPRIKO,400 G KLARA MARIC LIM.ED.najniže u Plodinama 5,49 €13,72 €/kg