KRUH BIJELI PAKIRANI 700 g
Lowest today
€1.35
€1.93/kg · in 2 chains
at KTC
Average
€1.37 2 chains
Highest
€1.39 at Spar
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 29 Sep to 3 Oct
By chain
- KTC €1.35€1.93/kg
- Spar €1.39€1.99/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 5 days we hold: €1.35 (3 Oct)
€1.35
29 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 03859892986018. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- KTC
-
€1.35
Source: KTC price list, store PJ07, 3 Oct 2026 (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Spar
-
€1.39 (+0%)
Source: Spar price list, store 87028, 3 Oct 2026 (ludbreg ul. rudolfa fizira 3)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- TKZ KRUH ZADARSKI BIJ PAK 650g TKZlowest at Spar €1.49€2.29/kg
- PIK RIJEKA - PEKARSTVO NETO NETO KRUH BIJELI REZANI PAKIRANI 500 Glowest at Plodine €1.29€2.58/kg
- KLARA PAK ZAGREBAČKI KRUH 500 g KLARA A24893lowest at Stridon €1.37€2.74/kg
- MLINAR KRUH BIJELI SENDVIČ PAK 650g MLINARlowest at Metro €1.87€2.88/kg
- KRUH BIJELI PAKIRANI 400glowest at Spar €1.79€4.47/kg
- KRUH BIJELI REZ.PAKIRANI 600 glowest at Spar €1.89€3.15/kg