KRUŠNE MRVICE 500 g PEKAR
Lowest today
€1.19
€2.38/kg · in 2 chains
at Konzum
Average
€1.25 2 chains
Highest
€1.30 at Jadranka
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 25 Sep to 3 Oct
By chain
- Konzum €1.19€2.38/kg
- Jadranka €1.30€2.60/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 9 days we hold: €1.19 (3 Oct)
€1.19
25 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 03859892480387. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Konzum
-
€1.19 (+0%)
Source: Konzum price list, store 0010, 3 Oct 2026 (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Jadranka
-
€1.30 (+4%)
Source: Jadranka price list, store 607, 3 Oct 2026 (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- PEKAR D.O.O. KRUŠN MRVIC 500 g PEKARlowest at Boso €1.90€3.80/kg
- PEKOM D.O.O. MRVICE KRUŠNE PEKOM 500glowest at Studenac €1.33€2.66/kg
- BABIĆ KRUŠNE MRVICE 500 g BABIĆlowest at Konzum €1.75€3.50/kg
- KLARA MRVICE KRUŠNE 250g KLARAlowest at NTL €0.99€3.96/kg
- PAN-PEK MLINCI I MRVICE KRUSNE MRVICE 500 G PAN-PEKlowest at Plodine €2.79€5.58/kg
- KLARA MRVICE KRUŠNE 500g KLARAlowest at Trgocentar €1.49€2.98/kg