KRUŠN MRVIC 500 g PEKAR
Lowest today
€1.90
€3.80/kg · in 1 chain
at Boso
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 27 Sep to 3 Oct
By chain
- Boso €1.90€3.80/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 7 days we hold: €1.90 (3 Oct)
€1.90
27 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 03859891277049. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Boso
-
€1.90 (+41%)
Source: Boso price list, store 2409, 3 Oct 2026 (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- PEKOM D.O.O. MRVICE KRUŠNE PEKOM 500glowest at Studenac €1.33€2.66/kg
- PEKAR TOMO KRUŠNE MRVICE 500 g PEKARlowest at Konzum €1.19€2.38/kg
- BABIĆ KRUŠNE MRVICE 500 g BABIĆlowest at Konzum €1.75€3.50/kg
- KLARA MRVICE KRUŠNE 250g KLARAlowest at NTL €0.99€3.96/kg
- PAN-PEK MLINCI I MRVICE KRUSNE MRVICE 500 G PAN-PEKlowest at Plodine €2.79€5.58/kg
- KLARA MRVICE KRUŠNE 500g KLARAlowest at Trgocentar €1.49€2.98/kg