ORAH MLJEVENI 200g
€3.32
€16.60/kg · in 9 chains
at Studenac
Average
€3.64 9 chains
Highest
€4.09 at Trgovina Krk
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 25 Sep to 3 Oct
By chain
- Studenac €3.32€16.60/kg
- NTL €3.33€16.65/kg
- Vrutak €3.40€17.00/kg
- Stridon €3.44€17.20/kg
- Spar €3.49€17.45/kg
- Boso €3.79€18.95/kg
- Gavranović €3.95€19.75/kg
- Trgocentar €3.99€19.95/kg
- Trgovina Krk €4.09€20.45/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 03859890104216. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Studenac
-
€3.32
Source: Studenac price list, store 1010, 3 Oct 2026 (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- NTL
-
€3.33
Source: NTL price list, store 10101, 3 Oct 2026 (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
- Vrutak
-
€3.40 (+0%)
Source: Vrutak price list, store 001, 3 Oct 2026 (vodovodna20a)
- Stridon
-
€3.44 (-13%)
Source: Stridon price list, store Prod.17, 3 Oct 2026 (Dugoselska 102, S.Kraljevec)
- Spar
-
€3.49 (+0%)
Source: Spar price list, store 87004, 3 Oct 2026 (zadar ulica akcije maslenica 1)
- Boso
-
€3.79 (+0%)
Source: Boso price list, store 2409, 3 Oct 2026 (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
- Gavranović
-
€3.95
Source: Gavranović price list, store 199, 3 Oct 2026 (Majstorska 9, ZAGREB)
- Trgocentar
-
€3.99 (+0%)
Source: Trgocentar price list, store P060, 3 Oct 2026 (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
- Trgovina Krk
-
€4.09
Source: Trgovina Krk price list, store 111045, 3 Oct 2026 (Sv. Vid Miholjice 202, MALINSKA)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- NATURA ORAH MLJEVENI 200 G NATURA MARJAN VOCElowest at Vrutak €2.39€11.95/kg
- VEGETA MAESTRO ZAČIN MUŠKA ORAH MLJE VR 15g VEGETA MAESTROlowest at Studenac promotion €0.50€33.33/kg
- KRESTO ORAH MLJEVENI 200g KRESTOlowest at Stridon €1.46€7.30/kg
- ULTRA ORAH MLJEVENI 200 g ULTRAlowest at Ribola €2.15€10.75/kg
- FINETA ORAH MLJEVENI 200 g FINETAlowest at Boso promotion €1.69€8.45/kg
- KOTANYI ORAH MUŠKATNI MLJEV 18g VR KOTANYlowest at Metro €1.70€94.44/kg