ORAH MLJEVENI 200g
3,32 €
16,60 €/kg · u 9 lanaca
u Studencu
Prosječna
3,64 € 9 lanaca
Najviša
4,09 € u lancu Trgovina Krk
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Studenac 3,32 €16,60 €/kg
- NTL 3,33 €16,65 €/kg
- Vrutak 3,40 €17,00 €/kg
- Stridon 3,44 €17,20 €/kg
- Spar 3,49 €17,45 €/kg
- Boso 3,79 €18,95 €/kg
- Gavranović 3,95 €19,75 €/kg
- Trgocentar 3,99 €19,95 €/kg
- Trgovina Krk 4,09 €20,45 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03859890104216. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Studenac
-
3,32 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- NTL
-
3,33 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10101, 3.10.2026. (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
- Vrutak
-
3,40 € (+0%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Stridon
-
3,44 € (-13%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.17, 3.10.2026. (Dugoselska 102, S.Kraljevec)
- Spar
-
3,49 € (+0%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87004, 3.10.2026. (zadar ulica akcije maslenica 1)
- Boso
-
3,79 € (+0%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2409, 3.10.2026. (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
- Gavranović
-
3,95 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 199, 3.10.2026. (Majstorska 9, ZAGREB)
- Trgocentar
-
3,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P060, 3.10.2026. (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
- Trgovina Krk
-
4,09 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111045, 3.10.2026. (Sv. Vid Miholjice 202, MALINSKA)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- NATURA ORAH MLJEVENI 200 G NATURA MARJAN VOCEnajniže u lancu Vrutak 2,39 €11,95 €/kg
- VEGETA MAESTRO ZAČIN MUŠKA ORAH MLJE VR 15g VEGETA MAESTROnajniže u Studencu akcija 0,50 €33,33 €/kg
- KRESTO ORAH MLJEVENI 200g KRESTOnajniže u Stridonu 1,46 €7,30 €/kg
- ULTRA ORAH MLJEVENI 200 g ULTRAnajniže u Ribolu 2,15 €10,75 €/kg
- FINETA ORAH MLJEVENI 200 g FINETAnajniže u Bosi akcija 1,69 €8,45 €/kg
- KOTANYI ORAH MUŠKATNI MLJEV 18g VR KOTANYnajniže u Metrou 1,70 €94,44 €/kg