ORAH MLJEVENI 200 g
2,39 €
11,95 €/kg · u 11 lanaca
u lancu Vrutak
Prosječna
2,81 € 11 lanaca
Najviša
3,25 € u KTC-u
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 28.9. do 3.10.
Po lancima
- Vrutak 2,39 €11,95 €/kg
- Trgocentar 2,49 €12,45 €/kg
- Gavranović 2,59 €12,95 €/kg
- Trgovina Krk 2,59 €12,95 €/kg
- Spar 2,69 €13,45 €/kg
- Studenac 2,79 €13,95 €/kg
- Ribola 2,89 €14,45 €/kg
- Konzum 2,99 €14,95 €/kg
- Tommy 2,99 €14,95 €/kg
- KTC 3,25 €16,25 €/kg
- Plodine 3,25 €16,25 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03859890587347. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Vrutak
-
2,39 € (+4%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Trgocentar
-
2,49 € (+6%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P060, 3.10.2026. (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
- Gavranović
-
2,59 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 222, 3.10.2026. (Brace Gojaka 4, KARLOVAC)
- Trgovina Krk
-
2,59 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111001, 3.10.2026. (Dubasljanska 80, MALINSKA)
- Spar
-
2,69 € (+17%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 8701, 3.10.2026. (zadar bleiburskih zrtava 18)
- Studenac
-
2,79 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Ribola
-
2,89 € (+7%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Konzum
-
2,99 € (+3%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0158, 3.10.2026. (KRALJA DRŽISLAVA 22, SPLIT)
- Tommy
-
2,99 € (-6%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- KTC
-
3,25 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Plodine
-
3,25 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- VEGETA MAESTRO ZAČIN MUŠKA ORAH MLJE VR 15g VEGETA MAESTROnajniže u Studencu akcija 0,50 €33,33 €/kg
- KRESTO ORAH MLJEVENI 200g KRESTOnajniže u Stridonu 1,46 €7,30 €/kg
- Safram ORAH MLJEVENI ŠAFRAM 200 gnajniže u Studencu 3,32 €16,60 €/kg
- ULTRA ORAH MLJEVENI 200 g ULTRAnajniže u Ribolu 2,15 €10,75 €/kg
- FINETA ORAH MLJEVENI 200 g FINETAnajniže u Bosi akcija 1,69 €8,45 €/kg
- KOTANYI ORAH MUŠKATNI MLJEV 18g VR KOTANYnajniže u Metrou 1,70 €94,44 €/kg