KVASAC DI-GO 125 g S
€2.09
€16.72/kg · in 6 chains
at Jadranka
Average
€2.12 6 chains
Highest
€2.19 at Tommy
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 26 Aug to 3 Oct
By chain
- Jadranka €2.09€16.72/kg
- Konzum €2.09€16.08/kg
- Ribola €2.09€16.72/kg
- Spar €2.09€16.72/kg
- Plodine €2.15€17.20/kg
- Tommy €2.19€17.52/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 03859889940849. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Jadranka
-
€2.09 (+0%)
Source: Jadranka price list, store 607, 3 Oct 2026 (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- Konzum
-
€2.09 (+0%)
Source: Konzum price list, store 0010, 3 Oct 2026 (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Ribola
-
€2.09 (+0%)
Source: Ribola price list, store 0019, 3 Oct 2026 (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Spar
-
€2.09 (+0%)
Source: Spar price list, store 87001, 3 Oct 2026 (varazdin optujska 171)
- Plodine
-
€2.15
Source: Plodine price list, store 009, 3 Oct 2026 (KOTORSKA 9, CRIKVENICA)
- Tommy
-
€2.19 (+0%)
Source: Tommy price list, store 10100, 3 Oct 2026 (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- DUKAT MLJEČNA INDUSTRIJA DIONIČKO DRUŠTV KVASAC SVJ.DIGO 42 glowest at Dukat €0.56€13.33/kg
- NO BRAND SVJEŽI KVASAC 42glowest at Eurospin €0.75€17.86/kg
- DIGO KVASAC SUHI 7g DIGOlowest at Dukat €0.56€80.00/kg
- DI GO KVASAC SUHI 500 g DI-GOlowest at Studenac promotion €3.00€6.00/kg
- DIGO KVASAC SUHI 7g 4+1 DIGOlowest at Stridon €2.07€295.71/kg
- DI-GO KVAS. DI-GO 42 g SVJEŽIlowest at Boso €0.99€23.57/kg