Aroma borovnica15 ml
€1.79
€119.33/l · in 2 chains
at Kaufland
Average
€1.79 2 chains
Highest
€1.79 at Kaufland
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 25 Sep to 3 Oct
By chain
- Kaufland €1.79€119.33/l
- Plodine €1.79€119.33/l
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 03859888333185. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Kaufland
-
€1.79 (+13%)
Source: Kaufland price list, store 1030, 3 Oct 2026 (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Plodine
-
€1.79
Source: Plodine price list, store 001, 3 Oct 2026 (MARINICI 182A, VISKOVO)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- AROMAR AROMA AROM. 15 ml JAGODAlowest at Boso €2.19€146.00/l
- AROMAR D.O.O. AROMA LIMUN 15 ml AROMARlowest at Stridon €0.95€63.33/l
- AROMAR D.O.O AROMA RUM 15 ml. AROMARlowest at Studenac €1.19€79.33/l
- AROMAR D.O.O AROMA VANILIJA 15 mllowest at Djelo Vodice €1.35€90.00/l
- AROMAR D.O.O AROMA BANANA 15ml AROMARlowest at Stridon €1.49€99.33/l
- Aromar AROMA KRUŠKOVAC AROMAR 15 mllowest at Stridon €1.19€79.33/l
Same price at every chain. What is this?