AROMA AROM. 15 ml JAGODA
Lowest today
€2.19
€146.00/l · in 1 chain
at Boso
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 27 Sep to 3 Oct
By chain
- Boso €2.19€146.00/l
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 7 days we hold: €2.19 (3 Oct)
€2.19
27 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 03838211030434. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Boso
-
€2.19 (+10%)
Source: Boso price list, store 2409, 3 Oct 2026 (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- AROMAR D.O.O AROMA JAGODA 15 ml. AROMARlowest at Djelo Vodice €1.35€90.00/l
- ARO 1KG ARO PUDING JAGODAlowest at Metro €2.65€2.65/kg
- ARO 1KG ARO PUDING JAGODAlowest at Metro €26.50€2.65/kg
- ARO 40GX3 ARO PUDING JAGODAlowest at Metro €0.59€4.92/kg
- AROTOL AROMA JAGODA ETOL 10 mllowest at Studenac €1.59€159.00/l
- JANA VODA IZVOR JANA JAG-GUAVA 0.5L JAMlowest at Metro €1.08€2.16/l