Aroma borovnica15 ml
1,79 €
119,33 €/l · u 2 lanca
u Kauflandu
Prosječna
1,79 € 2 lanca
Najviša
1,79 € u Kauflandu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Kaufland 1,79 €119,33 €/l
- Plodine 1,79 €119,33 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03859888333185. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Kaufland
-
1,79 € (+13%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Plodine
-
1,79 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- AROMAR AROMA AROM. 15 ml JAGODAnajniže u Bosi 2,19 €146,00 €/l
- AROMAR D.O.O. AROMA LIMUN 15 ml AROMARnajniže u Stridonu 0,95 €63,33 €/l
- AROMAR D.O.O AROMA RUM 15 ml. AROMARnajniže u Studencu 1,19 €79,33 €/l
- AROMAR D.O.O AROMA VANILIJA 15 mlnajniže u lancu Djelo Vodice 1,35 €90,00 €/l
- AROMAR D.O.O AROMA BANANA 15ml AROMARnajniže u Stridonu 1,49 €99,33 €/l
- Aromar AROMA KRUŠKOVAC AROMAR 15 mlnajniže u Stridonu 1,19 €79,33 €/l
Ista cijena u svim lancima. Što to znači?