MINERALNA VODA JAMNICA 0,25 L
Lowest today
€0.62
€2.48/l · in 2 chains
at Stridon
Average
€0.65 2 chains
Highest
€0.68 at Spar
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 27 Sep to 3 Oct
By chain
- Stridon €0.62€2.48/l
- Spar €0.68€2.72/l
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 7 days we hold: €0.62 (3 Oct)
€0.62
27 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 03859888152687. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Stridon
-
€0.62 (+0%)
Source: Stridon price list, store Prod.76, 3 Oct 2026 (Ivana Keleka 83a, Sesvete)
- Spar
-
€0.68 (+0%)
Source: Spar price list, store 8713, 3 Oct 2026 (karlovac prilaz v. holjevca 12)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- JAMNICA VODA JAMNI 1.5 l MINER.GAZ. PVlowest at Boso €1.10€0.73/l
- JAMNICA VODA JAMNI 1 l MIN.GAZ.STAKLOlowest at Boso €0.86€0.86/l
- JAMNICA VODA JAMNICA 6PACK 1.5L PETlowest at Kaufland €4.95€0.55/l
- JAMNICA PLUS D.O.O. VODA GAZ.JAMNICA 0,5L PET JAMNICAlowest at Gavranović €0.85€1.70/l
- JAMNICA VODA JAMNICA 4PACK 1.5L PETlowest at Kaufland promotion €3.49€0.58/l
- JAMNICA MIN VODA JAMNICA 1L PETlowest at Ribola promotion €0.79€0.79/l