VODA JAMNI 1.5 l MINER.GAZ. PV
Lowest today
€1.10
€0.73/l · in 1 chain
at Boso
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 27 Sep to 3 Oct
By chain
- Boso €1.10€0.73/l
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 7 days we hold: €1.10 (3 Oct)
€1.10
27 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 03858884605746. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Boso
-
€1.10 (+0%)
Source: Boso price list, store 2409, 3 Oct 2026 (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- JAMNICA PLUS D.O.O. VODA GAZ.JAMNICA 0,5L PET JAMNICAlowest at Gavranović €0.85€1.70/l
- JAMNICA MIN VODA JAMNICA 1L PETlowest at Ribola promotion €0.79€0.79/l
- JAMNICA PLUS D.O.O. VODA GAZ. JAMNICA 1,5L PET JAMNICAlowest at Metro €0.96€0.64/l
- JAMNICA MIN VODA JAMNICA MILD 1.5L PETlowest at Kaufland €0.99€0.66/l
- SAR KISELJAK MIN VODA KISELJAK 0.5L GAZ PETlowest at Kaufland €0.79€1.58/l