Polleosport Proteini Whey Swiss cho.908g
€39.99
€44.04/kg · in 2 chains
at Kaufland
Average
€39.99 2 chains
Highest
€39.99 at Kaufland
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 25 Sep to 3 Oct
By chain
- Kaufland €39.99€44.04/kg
- Konzum €39.99€44.04/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 03858892293362. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Kaufland
-
€39.99
Source: Kaufland price list, store 1030, 3 Oct 2026 (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Konzum
-
€39.99 (+14%)
Source: Konzum price list, store 0158, 3 Oct 2026 (KRALJA DRŽISLAVA 22, SPLIT)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- POLLEO PROTEIN 1ST WHEY 250 g SWISS CHOCOlowest at Kaufland €13.99€55.96/kg
- POLLEO PROTEIN 1ST WHEY 2.27kg CHOCOLATElowest at Kaufland €84.99€37.44/kg
- POLLEO PROTEIN 1ST WHEY 454g SWISS CHOCOLATE SUPREMElowest at Vrutak €19.99€44.03/kg
- POLLEO PROTEIN 1ST WHEY 30.4g SACHET SWISS CHOClowest at Konzum €1.99€65.46/kg
Same price at every chain. What is this?