PROTEIN WHEY SWISS CHOC.30,4 g
€1.99
€66.33/kg · in 2 chains
at Konzum
Average
€1.99 2 chains
Highest
€1.99 at Konzum
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 25 Sep to 3 Oct
By chain
- Konzum €1.99€66.33/kg
- Spar €1.99€65.46/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 03858892293270. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Konzum
-
€1.99 (+0%)
Source: Konzum price list, store 0158, 3 Oct 2026 (KRALJA DRŽISLAVA 22, SPLIT)
- Spar
-
€1.99 (+0%)
Source: Spar price list, store 8701, 3 Oct 2026 (zadar bleiburskih zrtava 18)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- POLLEO PROTEIN 1ST WHEY 250 g SWISS CHOCOlowest at Kaufland €13.99€55.96/kg
- POLLEO PROTEIN 1ST WHEY 2.27kg CHOCOLATElowest at Kaufland €84.99€37.44/kg
- POLLEO PROTEIN 1ST WHEY 454g SWISS CHOCOLATE SUPREMElowest at Vrutak €19.99€44.03/kg
- POLLEO PROTEIN 1ST WHEY 908g CHOCOLATElowest at Kaufland €39.99€44.04/kg
Same price at every chain. What is this?