JUICY VITA NARANČA 450 g
€2.50
€5.56/kg · in 5 chains
at Studenac
Average
€3.80 5 chains
Highest
€4.49 at Trgocentar
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 25 Sep to 3 Oct
By chain
- Studenacpromotion €2.50€5.56/kg
- NTL €3.79€8.42/kg
- Tommy €3.85€8.56/kg
- KTC €4.39€9.76/kg
- Trgocentar €4.49€9.98/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 03858890973662. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Studenac
-
€2.50; promotion started before our records
Source: Studenac price list, store 1010, 3 Oct 2026 (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- NTL
-
€3.79
Source: NTL price list, store 20206, 3 Oct 2026 (TRG SV. JOSIPA 2, SLATINA)
- Tommy
-
€3.85 (+0%)
Source: Tommy price list, store 10100, 3 Oct 2026 (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- KTC
-
€4.39
Source: KTC price list, store PJ54, 3 Oct 2026 (SISACKA ULICA 14 KUTINA)
- Trgocentar
-
€4.49 (+0%)
Source: Trgocentar price list, store P060, 3 Oct 2026 (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
Other sizes
- AWT INTERNATIONAL D.O.O JUICY VITA NARANČA 200 glowest at Tommy €1.89€9.45/kg
- JUICY VITA INSTANT NAP.NARAN. 900 g JUICYlowest at Kaufland €2.19€2.43/kg
- JUICY JUICY VITA NARANČA 20gr/24lowest at Stridon €0.39€19.50/kg
- JUICY VITA 20G JUICY VITA NARANČAlowest at Metro €11.40€23.75/kg
- JUICY JUICY VITA NARANČA 1000G (6)lowest at Stridon €4.64€4.64/kg
- JUICY VITA NARANČA 500Glowest at Djelo Vodice €3.90€7.80/kg