JUICY VITA NARANČA 450 g
2,50 €
5,56 €/kg · u 5 lanaca
u Studencu
Prosječna
3,80 € 5 lanaca
Najviša
4,49 € u Trgocentru
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Studenacakcija 2,50 €5,56 €/kg
- NTL 3,79 €8,42 €/kg
- Tommy 3,85 €8,56 €/kg
- KTC 4,39 €9,76 €/kg
- Trgocentar 4,49 €9,98 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03858890973662. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Studenac
-
2,50 €; akcija je počela prije naših zapisa
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- NTL
-
3,79 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 20206, 3.10.2026. (TRG SV. JOSIPA 2, SLATINA)
- Tommy
-
3,85 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- KTC
-
4,39 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ54, 3.10.2026. (SISACKA ULICA 14 KUTINA)
- Trgocentar
-
4,49 € (+0%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P060, 3.10.2026. (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
Druge veličine
- AWT INTERNATIONAL D.O.O JUICY VITA NARANČA 200 gnajniže u Tommyju 1,89 €9,45 €/kg
- JUICY VITA INSTANT NAP.NARAN. 900 g JUICYnajniže u Kauflandu 2,19 €2,43 €/kg
- JUICY JUICY VITA NARANČA 20gr/24najniže u Stridonu 0,39 €19,50 €/kg
- JUICY VITA 20G JUICY VITA NARANČAnajniže u Metrou 11,40 €23,75 €/kg
- JUICY JUICY VITA NARANČA 1000G (6)najniže u Stridonu 4,64 €4,64 €/kg
- JUICY VITA NARANČA 500Gnajniže u lancu Djelo Vodice 3,90 €7,80 €/kg