JUICY VITA NARANČA 20gr/24
0,39 €
19,50 €/kg · u 5 lanaca
u Stridonu
Prosječna
0,46 € 5 lanaca
Najviša
0,50 € u Studencu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Stridon 0,39 €19,50 €/kg
- Djelo Vodice 0,46 €23,00 €/kg
- Metro 0,48 €24,00 €/kg
- KTC 0,49 €24,50 €/kg
- Studenac 0,50 €25,00 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03858890976007. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Stridon
-
0,39 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.76, 3.10.2026. (Ivana Keleka 83a, Sesvete)
- Djelo Vodice
-
0,46 € (+2%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Metro
-
0,48 € (-11%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- KTC
-
0,49 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ83, 3.10.2026. (ULICA FRANJE KUHARICA 4 VELIKA GORICA)
- Studenac
-
0,50 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- AWT INTERNATIONAL D.O.O JUICY VITA NARANČA 200 gnajniže u Tommyju 1,89 €9,45 €/kg
- JUICY VITA INSTANT NAP.NARAN. 900 g JUICYnajniže u Kauflandu 2,19 €2,43 €/kg
- JUICY INSTANT NAP.NARANČA 450 g JUICnajniže u Studencu akcija 2,50 €5,56 €/kg
- JUICY VITA 20G JUICY VITA NARANČAnajniže u Metrou 11,40 €23,75 €/kg
- JUICY JUICY VITA NARANČA 1000G (6)najniže u Stridonu 4,64 €4,64 €/kg
- JUICY VITA NARANČA 500Gnajniže u lancu Djelo Vodice 3,90 €7,80 €/kg