PAŠT.JET.50 g 4+1 GAVRILOVIĆ
Lowest today
€3.29
€65.80/kg · in 2 chains
at Tommy
Average
€3.55 2 chains
Highest
€3.80 at Ribola
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 27 Aug to 3 Oct
By chain
- Tommypromotion €3.29€65.80/kg
- Ribola €3.80€15.20/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in 30 days: €3.29 (2 Oct)
€3.29
27 Aug3 Oct
Sources by chain
GTIN 03858890205565. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Tommy
-
€3.29; promotion started before our records (-15%)
Source: Tommy price list, store 10140, 3 Oct 2026 (ŽNJANSKA ULICA 4, SPLIT)
- Ribola
-
€3.80 (+0%)
Source: Ribola price list, store 057, 3 Oct 2026 (Mostarska 34 Split)
Other sizes
- GAVRILOVIĆ D.O.O. PAŠTETA JETRENA 30 g GAVRILOVIĆlowest at Stridon €0.56€18.67/kg
- GAVRILOVIĆ D.O.O. PAŠTETA JETRENA 50 g GAVRILOVIĆlowest at Stridon €0.68€13.60/kg
- GAVRILOVIĆ D.O.O. PAŠTETA JETRENA 100 g GAVRILOVIĆlowest at Kaufland promotion €1.09€10.90/kg
- GAVRILOVIĆ PAŠTETA JETRENA 840 g GAVRIlowest at Studenac promotion €6.00
- GAVRILOVIĆ D.O.O. PAŠTETA KOKOŠJA JETRENA 100 g GAVRILOVIĆlowest at Stridon €0.65€6.50/kg
- GAVRILOVIĆ PAŠTETA JETRENA 4X100g GAVRILOVIĆlowest at Plodine promotion €3.99€9.98/kg