Gavrilović Pašteta jetrena 4x100g
€3.99
€9.97/kg · in 10 chains
at Plodine
Average
€4.86 10 chains
Highest
€5.19 at Ribola
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
The deal is real. €3.99 is below the 30-day low (€4.99). See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 28 Aug to 3 Oct
By chain
- Plodinepromotion €3.99€9.97/kg
- Metro €4.45€11.12/kg
- KTC €4.99€12.47/kg
- Kaufland €4.99€12.47/kg
- Konzum €4.99€12.47/kg
- NTL €4.99€12.47/kg
- Spar €4.99€12.47/kg
- Tommy €4.99€12.47/kg
- Vrutak €4.99€12.47/kg
- Ribola €5.19€12.97/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 03858892723784. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Plodine
-
€3.99; below this store's lowest price in the 30 days before the promotion (€4.99 on 29 Sep)
Source: Plodine price list, store 001, 3 Oct 2026 (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Metro
-
€4.45 (+1%)
Source: Metro price list, store S10, 3 Oct 2026 (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- KTC
-
€4.99
Source: KTC price list, store PJ40, 3 Oct 2026 (IVANA CESMICKOG 15 KOPRIVNICA)
- Kaufland
-
€4.99 (+0%)
Source: Kaufland price list, store 1030, 3 Oct 2026 (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Konzum
-
€4.99 (+0%)
Source: Konzum price list, store 0001, 3 Oct 2026 (BRITANSKI TRG 12, ZAGREB)
- NTL
-
€4.99
Source: NTL price list, store 10102, 3 Oct 2026 (Soblinecka 55, Soblinec, SESVETE)
- Spar
-
€4.99 (+0%)
Source: Spar price list, store 87001, 3 Oct 2026 (varazdin optujska 171)
- Tommy
-
€4.99
Source: Tommy price list, store 10100, 3 Oct 2026 (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Vrutak
-
€4.99 (+0%)
Source: Vrutak price list, store 001, 3 Oct 2026 (vodovodna20a)
- Ribola
-
€5.19 (+0%)
Source: Ribola price list, store 0019, 3 Oct 2026 (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- GAVRILOVIĆ D.O.O. PAŠTETA JETRENA 50 g GAVRILOVIĆlowest at Stridon €0.68€13.60/kg
- GAVRILOVIĆ D.O.O. PAŠTETA JETRENA 30 g GAVRILOVIĆlowest at Stridon €0.56€18.67/kg
- GAVRILOVIĆ PAŠTETA JETRENA 840 g GAVRIlowest at Studenac promotion €6.00
- GAVRILOVIĆ D.O.O. PAŠTETA KOKOŠJA JETRENA 100 g GAVRILOVIĆlowest at Stridon €0.65€6.50/kg
- GAVRILOVIĆ D.O.O. PAŠTETA JETRENA 100 g GAVRILOVIĆlowest at Kaufland promotion €1.09€10.90/kg
- PAŠ.JET/PIK.3X100 g VIŠEJEVIŠElowest at Stridon €2.25€22.50/kg