KRUH BIJELI PAK. REZANI 600 g
Lowest today
€1.59
€2.65/kg · in 1 chain
at Spar
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 28 Aug to 3 Oct
By chain
- Spar €1.59€2.65/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in 30 days: €1.59 (2 Oct)
€1.59
28 Aug3 Oct
Sources by chain
GTIN 03858887390618. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Spar
-
€1.59 (+0%)
Source: Spar price list, store 87156, 3 Oct 2026 (gospic budacka 100)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- MARICA PEKARICA KRUH BIJELI U KALUPU REZANI 700 glowest at Plodine €1.69€2.41/kg
- # Kruh bijeli rezani 500g PAKlowest at Kaufland €0.92€1.84/kg
- KRUH BIJELI REZ.PAKIRANI 600 glowest at Spar €1.89€3.15/kg
- PIK RIJEKA - PEKARSTVO NETO NETO KRUH BIJELI REZANI PAKIRANI 500 Glowest at Plodine €1.29€2.58/kg
- ZAGREBAČKE PEKARNE KLARA D.D. KRUH SENDVIČ BIJELI 400 g REZANI KLARAlowest at Konzum €1.85€4.62/kg
- KLARA KRUH BIJELI 500g PAK KLARAlowest at Stridon €1.19€2.38/kg