500G PIVAC PRŠUT NAREZAK
Lowest today
€119.75
€23.95/kg · in 1 chain
at Metro
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 2 Aug to 3 Oct
By chain
- Metro €119.75€23.95/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in 30 days: €119.75 (2 Oct)
€119.75
2 Aug3 Oct
Sources by chain
GTIN 03858884996806. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Metro
-
€119.75 (+1%)
Source: Metro price list, store S10, 3 Oct 2026 (JANKOMIR 31, ZAGREB)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- Pivac Dalm. pršutlowest at Lidl €10.99€21.98/kg
- PIVAC PRŠUT NAREZAK 200g PIVAClowest at Studenac €4.75€23.75/kg
- PIVAC DALMATINSKI PRSUT E100 G PIVAClowest at Djelo Vodice €2.99€29.90/kg
- PIVAC PRŠUT NAR CCA 500g PIVAClowest at Konzum €26.75€26.75/kg
- PIVAC 100G PIVAC DALM. PRŠUT NARlowest at Metro €2.60€26.00/kg
- Pivac PRŠUT NAREZAK PIVAC 100 glowest at Jadranka €2.39€23.90/kg