500G PIVAC PRŠUT NAREZAK
Najniža danas
119,75 €
23,95 €/kg · u 1 lancu
u Metrou
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 2.8. do 3.10.
Po lancima
- Metro 119,75 €23,95 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 30 dana: 119,75 € (2.10.)
119,75 €
2.8.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03858884996806. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Metro
-
119,75 € (+1%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- Pivac Dalm. pršutnajniže u Lidlu 10,99 €21,98 €/kg
- PIVAC PRŠUT NAREZAK 200g PIVACnajniže u Studencu 4,75 €23,75 €/kg
- PIVAC DALMATINSKI PRSUT E100 G PIVACnajniže u lancu Djelo Vodice 2,99 €29,90 €/kg
- PIVAC PRŠUT NAR CCA 500g PIVACnajniže u Konzumu 26,75 €26,75 €/kg
- PIVAC 100G PIVAC DALM. PRŠUT NARnajniže u Metrou 2,60 €26,00 €/kg
- Pivac PRŠUT NAREZAK PIVAC 100 gnajniže u lancu Jadranka 2,39 €23,90 €/kg