KRUH ZADARSKI T-500 650g ZADAR
Lowest today
€1.46
€2.25/kg · in 1 chain
at Konzum
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 25 Sep to 3 Oct
By chain
- Konzum €1.46€2.25/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 9 days we hold: €1.46 (3 Oct)
€1.46
25 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 03858884920634. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Konzum
-
€1.46 (+0%)
Source: Konzum price list, store 0158, 3 Oct 2026 (KRALJA DRŽISLAVA 22, SPLIT)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- TKZ KRUH ZADARSKI BIJ PAK 650g TKZlowest at Spar €1.49€2.29/kg
- TKZ KRUH ZADARSKI C T-850 700g ZADARlowest at Konzum €1.13€1.61/kg
- TKZ KRUH ZADARSKI C PAK 700g TKZlowest at Konzum €1.26€1.80/kg
- PINCA 400 glowest at Kaufland €1.99€4.97/kg
- TVORNICA KRUHA ZADAR ZLATNI CRAFT 400g TKZlowest at Ribola €1.79€4.47/kg
- TKZ KRUH RAŽENO MIJEŠ 400g ZADARlowest at Spar €1.19€2.97/kg