Gavrilović jetrena pašteta 30 g
€0.56
€18.67/kg · in 17 chains
at Stridon
Average
€0.89 17 chains
Highest
€0.99 at Djelo Vodice
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 27 Sep to 3 Oct
By chain
- Stridon €0.56€18.67/kg
- Metro €0.83€27.67/kg
- KTC €0.85€28.33/kg
- Kaufland €0.85€28.33/kg
- Plodine €0.85€28.33/kg
- Spar €0.85€28.33/kg
- Tommy €0.85€28.33/kg
- Ribola €0.89€29.67/kg
- Trgocentar €0.89€29.67/kg
- Jadranka €0.94€31.33/kg
- Gavranović €0.95€31.67/kg
- Konzum €0.95€31.67/kg
- Studenac €0.95€31.67/kg
- Trgovina Krk €0.95€31.67/kg
- NTL €0.96€32.00/kg
- Djelo Vodice €0.99€33.00/kg
- Stanic €0.99€33.00/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 03858881220126. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Stridon
-
€0.56 (+0%)
Source: Stridon price list, store Prod.76, 3 Oct 2026 (Ivana Keleka 83a, Sesvete)
- Metro
-
€0.83 (+0%)
Source: Metro price list, store S10, 3 Oct 2026 (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- KTC
-
€0.85
Source: KTC price list, store PJ07, 3 Oct 2026 (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Kaufland
-
€0.85 (+0%)
Source: Kaufland price list, store 1030, 3 Oct 2026 (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Plodine
-
€0.85
Source: Plodine price list, store 001, 3 Oct 2026 (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Spar
-
€0.85 (-4%)
Source: Spar price list, store 87001, 3 Oct 2026 (varazdin optujska 171)
- Tommy
-
€0.85 (-11%)
Source: Tommy price list, store 10100, 3 Oct 2026 (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Ribola
-
€0.89 (+5%)
Source: Ribola price list, store 0019, 3 Oct 2026 (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Trgocentar
-
€0.89 (+1%)
Source: Trgocentar price list, store P060, 3 Oct 2026 (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
- Jadranka
-
€0.94 (+0%)
Source: Jadranka price list, store 607, 3 Oct 2026 (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- Gavranović
-
€0.95
Source: Gavranović price list, store 199, 3 Oct 2026 (Majstorska 9, ZAGREB)
- Konzum
-
€0.95 (+0%)
Source: Konzum price list, store 0010, 3 Oct 2026 (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Studenac
-
€0.95
Source: Studenac price list, store 1010, 3 Oct 2026 (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Trgovina Krk
-
€0.95
Source: Trgovina Krk price list, store 111001, 3 Oct 2026 (Dubasljanska 80, MALINSKA)
- NTL
-
€0.96
Source: NTL price list, store 10101, 3 Oct 2026 (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
- Djelo Vodice
-
€0.99 (+11%)
Source: Djelo Vodice price list, store 02010, 3 Oct 2026 (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Stanic
-
€0.99 (+200%)
Source: Stanic price list, store 131, 3 Oct 2026 (ŽITNJAK 1)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- GAVRILOVIĆ D.O.O. PAŠTETA JETRENA 50 g GAVRILOVIĆlowest at Stridon €0.68€13.60/kg
- GAVRILOVIĆ PAŠTETA JETRENA 4X100g GAVRILOVIĆlowest at Plodine promotion €3.99€9.97/kg
- GAVRILOVIĆ PAŠTETA JETRENA 840 g GAVRIlowest at Studenac promotion €6.00
- GAVRILOVIĆ D.O.O. PAŠTETA KOKOŠJA JETRENA 100 g GAVRILOVIĆlowest at Stridon €0.65€6.50/kg
- GAVRILOVIĆ D.O.O. PAŠTETA JETRENA 100 g GAVRILOVIĆlowest at Kaufland promotion €1.09€10.90/kg
- PAŠ.JET/PIK.3X100 g VIŠEJEVIŠElowest at Stridon €2.25€22.50/kg