MLINCI S BUČOM400 g
€3.39
€8.47/kg · in 4 chains
at Konzum
Average
€3.48 4 chains
Highest
€3.65 at Plodine
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 25 Sep to 3 Oct
By chain
- Konzum €3.39€8.47/kg
- Studenac €3.39€8.47/kg
- NTL €3.49€8.72/kg
- Plodine €3.65€9.12/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 03857500076274. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Konzum
-
€3.39 (+0%)
Source: Konzum price list, store 0209, 3 Oct 2026 (KRALJA ZVONIMIRA 8, BRCKOVLJANI)
- Studenac
-
€3.39
Source: Studenac price list, store 1010, 3 Oct 2026 (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- NTL
-
€3.49
Source: NTL price list, store 32009, 3 Oct 2026 (Vinicka 6, Marcan, VINICA)
- Plodine
-
€3.65
Source: Plodine price list, store 007, 3 Oct 2026 (OSJECKA 50, RIJEKA)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- ČOKOLAND D.O.O MLINCI IZ CENTRA SVIJETA S JAJIMA 400 glowest at Kaufland promotion €2.79€6.97/kg
- KLARA MLINCI KLARA 250g KLARAlowest at KTC €1.59€6.36/kg
- MAMINI MLINCI S JAJIMA MAMINI MLINCI S JAJIMA 400 Glowest at Konzum €1.99€4.97/kg
- MLIN PUKANIĆ MAKARONI S JAJIMA 500g MLIN PUKANIĆlowest at Konzum promotion €1.78€3.56/kg
- PEKOM-REG.PEK MLINCI 250G PEKOMlowest at Studenac €1.65€6.60/kg
- MLIN PUKANIĆ ŠIROKI REZANCI SA ŠPINATOM 500g MLIN PUKANIClowest at Konzum €2.12€4.24/kg