MLINCI S BUČOM400 g
3,39 €
8,47 €/kg · u 4 lanca
u Konzumu
Prosječna
3,48 € 4 lanca
Najviša
3,65 € u Plodinama
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Konzum 3,39 €8,47 €/kg
- Studenac 3,39 €8,47 €/kg
- NTL 3,49 €8,72 €/kg
- Plodine 3,65 €9,12 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03857500076274. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Konzum
-
3,39 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0209, 3.10.2026. (KRALJA ZVONIMIRA 8, BRCKOVLJANI)
- Studenac
-
3,39 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- NTL
-
3,49 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 32009, 3.10.2026. (Vinicka 6, Marcan, VINICA)
- Plodine
-
3,65 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 007, 3.10.2026. (OSJECKA 50, RIJEKA)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- ČOKOLAND D.O.O MLINCI IZ CENTRA SVIJETA S JAJIMA 400 gnajniže u Kauflandu akcija 2,79 €6,97 €/kg
- KLARA MLINCI KLARA 250g KLARAnajniže u KTC-u 1,59 €6,36 €/kg
- MAMINI MLINCI S JAJIMA MAMINI MLINCI S JAJIMA 400 Gnajniže u Konzumu 1,99 €4,97 €/kg
- MLIN PUKANIĆ MAKARONI S JAJIMA 500g MLIN PUKANIĆnajniže u Konzumu akcija 1,78 €3,56 €/kg
- PEKOM-REG.PEK MLINCI 250G PEKOMnajniže u Studencu 1,65 €6,60 €/kg
- MLIN PUKANIĆ ŠIROKI REZANCI SA ŠPINATOM 500g MLIN PUKANICnajniže u Konzumu 2,12 €4,24 €/kg