GRAH BIJELI
Lowest today
€1.19
€1.19/kg · in 1 chain
at Konzum
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 25 Sep to 3 Oct
By chain
- Konzumpromotion €1.19€1.19/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 9 days we hold: €1.19 (3 Oct)
€1.19
25 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 03856028677185. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Konzum
-
€1.19; promotion started before our records (-94%)
Source: Konzum price list, store 0010, 3 Oct 2026 (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
Other sizes
- PODRAVKA GRAH BIJELI 230g LIM PODRAVKAlowest at Stridon €0.89€3.87/kg
- Grah bijeli Grah bijeli 1,5 kglowest at Kaufland €4.49€2.99/kg
- GRAH BIJELI VEDRINI 1000glowest at Spar €2.65€2.65/kg
- PODRAVKA GRAH BIJELI 460g PODRAVKAlowest at Stridon €1.56€3.39/kg
- NATURA GRAH BIJELI 500 G NATURAlowest at Trgocentar €1.79€3.58/kg
- ULTRA PLUS GRAH BIJELI 400 g ULTRAlowest at Vrutak €0.79€1.98/kg