GRAH BIJELI
Najniža danas
1,19 €
1,19 €/kg · u 1 lancu
u Konzumu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Konzumakcija 1,19 €1,19 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 9 dana naših zapisa: 1,19 € (3.10.)
1,19 €
25.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03856028677185. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Konzum
-
1,19 €; akcija je počela prije naših zapisa (-94%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
Druge veličine
- PODRAVKA GRAH BIJELI 230g LIM PODRAVKAnajniže u Stridonu 0,89 €3,87 €/kg
- Grah bijeli Grah bijeli 1,5 kgnajniže u Kauflandu 4,49 €2,99 €/kg
- GRAH BIJELI VEDRINI 1000gnajniže u Sparu 2,65 €2,65 €/kg
- PODRAVKA GRAH BIJELI 460g PODRAVKAnajniže u Stridonu 1,56 €3,39 €/kg
- NATURA GRAH BIJELI 500 G NATURAnajniže u Trgocentru 1,79 €3,58 €/kg
- ULTRA PLUS GRAH BIJELI 400 g ULTRAnajniže u lancu Vrutak 0,79 €1,98 €/kg