Grah bijeli 1,5 kg
Najniža danas
4,49 €
2,99 €/kg · u 1 lancu
u Kauflandu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Kaufland 4,49 €2,99 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 8 dana naših zapisa: 4,49 € (3.10.)
4,49 €
25.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03858889330834. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Kaufland
-
4,49 € (+0%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- PODRAVKA GRAH BIJELI 230g LIM PODRAVKAnajniže u Stridonu 0,89 €3,87 €/kg
- GRAH BIJELI VEDRINI 1000gnajniže u Sparu 2,65 €2,65 €/kg
- PODRAVKA GRAH BIJELI 460g PODRAVKAnajniže u Stridonu 1,56 €3,39 €/kg
- NATURA GRAH BIJELI 500 G NATURAnajniže u Trgocentru 1,79 €3,58 €/kg
- ULTRA PLUS GRAH BIJELI 400 g ULTRAnajniže u lancu Vrutak 0,79 €1,98 €/kg
- Grah bijelinajniže u Lidlu 2,49 €2,49 €/kg