Chio kikiriki pržen u ulju 125 g
€1.29
€10.32/kg · in 17 chains
at Djelo Vodice
Average
€1.69 17 chains
Highest
€1.99 at Gavranović
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 29 Sep to 3 Oct
By chain
- Djelo Vodice €1.29€10.32/kg
- Sparpromotion €1.49€11.92/kg
- Metro €1.51€12.08/kg
- Stridon €1.55€12.40/kg
- KTC €1.59€12.23/kg
- Kaufland €1.59€12.72/kg
- Plodine €1.59€12.72/kg
- Jadranka €1.69€13.52/kg
- Trgovina Krk €1.69€13.52/kg
- Vrutak €1.69€13.52/kg
- Boso €1.79€14.32/kg
- Konzum €1.79€13.77/kg
- Studenac €1.79€14.32/kg
- Tommy €1.79€14.32/kg
- NTL €1.89€15.12/kg
- Gavranović €1.99€15.92/kg
- Trgocentar €1.99€15.92/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 03856021305214. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Djelo Vodice
-
€1.29 (-35%)
Source: Djelo Vodice price list, store 02010, 3 Oct 2026 (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Spar
-
€1.49; below this store's lowest price in the 30 days before the promotion (€1.59 on 1 Sep) (+1%)
Source: Spar price list, store 87001, 3 Oct 2026 (varazdin optujska 171)
- Metro
-
€1.51 (-17%)
Source: Metro price list, store S10, 3 Oct 2026 (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- Stridon
-
€1.55 (-21%)
Source: Stridon price list, store Prod.17, 3 Oct 2026 (Dugoselska 102, S.Kraljevec)
- KTC
-
€1.59
Source: KTC price list, store PJ07, 3 Oct 2026 (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Kaufland
-
€1.59 (+0%)
Source: Kaufland price list, store 1030, 3 Oct 2026 (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Plodine
-
€1.59
Source: Plodine price list, store 001, 3 Oct 2026 (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Jadranka
-
€1.69 (+0%)
Source: Jadranka price list, store 607, 3 Oct 2026 (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- Trgovina Krk
-
€1.69
Source: Trgovina Krk price list, store 111001, 3 Oct 2026 (Dubasljanska 80, MALINSKA)
- Vrutak
-
€1.69 (+0%)
Source: Vrutak price list, store 001, 3 Oct 2026 (vodovodna20a)
- Boso
-
€1.79 (+0%)
Source: Boso price list, store 2409, 3 Oct 2026 (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
- Konzum
-
€1.79 (+0%)
Source: Konzum price list, store 0010, 3 Oct 2026 (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Studenac
-
€1.79
Source: Studenac price list, store 1010, 3 Oct 2026 (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Tommy
-
€1.79 (+0%)
Source: Tommy price list, store 10100, 3 Oct 2026 (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- NTL
-
€1.89
Source: NTL price list, store 10101, 3 Oct 2026 (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
- Gavranović
-
€1.99
Source: Gavranović price list, store 199, 3 Oct 2026 (Majstorska 9, ZAGREB)
- Trgocentar
-
€1.99 (+6%)
Source: Trgocentar price list, store P060, 3 Oct 2026 (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- CHIO 500G CHIO KIKIRIKI PRŽ U ULJU SLANIlowest at Metro €50.70€8.45/kg
- CHIO 125G CHIO KIKIRIKI PRŽ U ULJU SLANIlowest at Metro €32.63€14.50/kg
- CHIO KIKIRIKI VREĆ 250g FRANCKlowest at Spar €2.39€9.56/kg
- AWT INTERNATIONAL D.O.O KIKIRIKI PRŽENI U ULJU SLANI 500 g CHIOlowest at Konzum €3.59€7.18/kg
- INTERSNACK D.O.O CHIO KIKIRIKI SLANI 250G (18) PRŽEN U ULJUlowest at Trgocentar €2.99€11.96/kg
- INTERSNACK D.O.O CHIO KIKIRIKI SLANI 500G (12) PRŽEN U ULJUlowest at Trgocentar promotion €3.69€7.38/kg