CHIO KIKIRIKI SLANI 500G (12) PRŽEN U ULJU
Lowest today
€3.69
€7.38/kg · in 1 chain
at Trgocentar
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 15 Aug to 3 Oct
By chain
- Trgocentarpromotion €3.69€7.38/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in 30 days: €3.69 (2 Oct)
€3.69
15 Aug3 Oct
Sources by chain
GTIN 03858881082106. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Trgocentar
-
€3.69; promotion started before our records (-37%)
Source: Trgocentar price list, store P195, 3 Oct 2026 (VARAZDINSKA 2A ZLATAR)
Other sizes
- CHIO KIKIRIKI VREĆ 250g FRANCKlowest at Spar €2.39€9.56/kg
- AWT INTERNATIONAL d.o.o. KIKIRIKI CHIO 125g PRŽEN U ULJU, SLANIlowest at Djelo Vodice €1.29€10.32/kg
- CHIO 500G CHIO KIKIRIKI PRŽ U ULJU SLANIlowest at Metro €50.70€8.45/kg
- CHIO 125G CHIO KIKIRIKI PRŽ U ULJU SLANIlowest at Metro €32.63€14.50/kg
- AWT INTERNATIONAL D.O.O KIKIRIKI PRŽENI U ULJU SLANI 500 g CHIOlowest at Konzum €3.59€7.18/kg
- INTERSNACK D.O.O CHIO KIKIRIKI SLANI 250G (18) PRŽEN U ULJUlowest at Trgocentar €2.99€11.96/kg