Podravka Ketchup blagi 310 g
€1.49
€4.81/kg · in 8 chains
at KTC
Average
€1.49 8 chains
Highest
€1.49 at KTC
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 29 Sep to 3 Oct
By chain
- KTC €1.49€4.81/kg
- Kaufland €1.49€4.81/kg
- Konzum €1.49€4.81/kg
- Plodine €1.49€4.81/kg
- Ribola €1.49€4.81/kg
- Spar €1.49€4.81/kg
- Studenac €1.49€4.81/kg
- Tommy €1.49€4.81/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 03856020273880. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- KTC
-
€1.49
Source: KTC price list, store PJ40, 3 Oct 2026 (IVANA CESMICKOG 15 KOPRIVNICA)
- Kaufland
-
€1.49 (+0%)
Source: Kaufland price list, store 1030, 3 Oct 2026 (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Konzum
-
€1.49 (+0%)
Source: Konzum price list, store 0010, 3 Oct 2026 (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Plodine
-
€1.49
Source: Plodine price list, store 001, 3 Oct 2026 (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Ribola
-
€1.49 (+0%)
Source: Ribola price list, store 0019, 3 Oct 2026 (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Spar
-
€1.49 (+0%)
Source: Spar price list, store 8701, 3 Oct 2026 (zadar bleiburskih zrtava 18)
- Studenac
-
€1.49
Source: Studenac price list, store 1010, 3 Oct 2026 (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Tommy
-
€1.49 (+0%)
Source: Tommy price list, store 10100, 3 Oct 2026 (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- PODRAVKA D.D. KETCHUP 500 g BLAGI PODRAVKAlowest at Stridon €1.49€2.98/kg
- PODRAVKA KONZERVIRANO KETCHUP BLAGI 310 G ZIK ZAK PODRAVKAlowest at KTC €1.99€6.42/kg
- PODRAVKA KONZERVIRANO KETCHUP BLAGI 1000 G PODRAVKAlowest at Studenac promotion €2.09€2.09/kg
- PODRAVKA 5KG PODRAVKA KETCHUP BLAGIlowest at Metro €9.90€1.98/kg
- KETCHUP BLAGI 20G PODRAVKAlowest at Djelo Vodice €0.13€6.50/kg
Same price at every chain. What is this?