Margo Nova Margarin 50%
Lowest today
€1.29
€5.73/kg · in 1 chain
at Lidl
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 25 Sep to 3 Oct
By chain
- Lidl €1.29€5.73/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 9 days we hold: €1.29 (3 Oct)
€1.29
25 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 03856015332844. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Lidl
-
€1.29 (+8%)
Source: Lidl price list, store 104, 3 Oct 2026 (Ulica Dr. Franje Tuđmana 30, Jastrebarsko)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- MARGO MARG. MARGO 400 g NOVAlowest at Boso €2.59€6.47/kg
- MARGO MARG. MARGO 225 g NOVAlowest at Boso €1.65€7.33/kg
- ZVIJEZDA PLUS D.O.O. NAMAZ MARGO NOVA 400 g ZVIJEZDAlowest at Stridon €1.45€3.62/kg
- ZVIJEZDA PLUS D.O.O. NAMAZ MARGO NOVA 225 g ZVIJEZDAlowest at Trgovina Krk €0.95€4.22/kg
- ZVIJEZDA PLUS-BEZ ULJA MARGARIN MARGO NOVA 500 glowest at Studenac €2.29€4.58/kg
- AWT INTERNATIONAL D.O.O MARAMICE ZEWA NEUTRAL SOFTIS 1/1lowest at Stridon €0.20