MARG. MARGO 400 g NOVA
Lowest today
€2.59
€6.47/kg · in 1 chain
at Boso
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 27 Sep to 3 Oct
By chain
- Boso €2.59€6.47/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 7 days we hold: €2.59 (3 Oct)
€2.59
27 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 03856015327260. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Boso
-
€2.59 (+0%)
Source: Boso price list, store 2414, 3 Oct 2026 (BOŠNJACI 88, Ivankovo)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- MARGO MARG. MARGO 225 g NOVAlowest at Boso €1.65€7.33/kg
- ZVIJEZDA PLUS D.O.O. NAMAZ MARGO NOVA 400 g ZVIJEZDAlowest at Stridon €1.45€3.62/kg
- ZVIJEZDA PLUS D.O.O. NAMAZ MARGO NOVA 225 g ZVIJEZDAlowest at Trgovina Krk €0.95€4.22/kg
- MARGO MARGO NOVA 250glowest at Ribola €1.26€5.04/kg
- MARGO MARGO NOVA 500glowest at Ribola €2.19€4.38/kg
- MARGO MARGO NOVA 250 g ZVIJEZDA (16)lowest at Stridon €1.06€4.24/kg