Zvijezda Stolni margarin
Lowest today
€0.95
€3.80/kg · in 2 chains
at Tommy
Average
€1.05 2 chains
Highest
€1.15 at Lidl
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 27 Aug to 3 Oct
By chain
- Tommy €0.95€3.80/kg
- Lidl €1.15€4.60/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in 30 days: €0.95 (2 Oct)
€0.95
27 Aug3 Oct
Sources by chain
GTIN 03856015314130. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Tommy
-
€0.95 (+0%)
Source: Tommy price list, store 10143, 3 Oct 2026 (SVETONEDELJSKA 13, SAMOBOR)
- Lidl
-
€1.15 (+21%)
Source: Lidl price list, store 104, 3 Oct 2026 (Ulica Dr. Franje Tuđmana 30, Jastrebarsko)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- ZVIJEZDA MARGARIN MARGARIN STOLNI 500 G ZVIJEZDAlowest at Stridon €1.33€2.66/kg
- ZVIJEZDA MARG. ZVIJE 250 g STOLNI SPEC.lowest at Jadranka €1.19€4.76/kg
- ZVIJEZDA 250G ZVIJEZDA STOLNI MARG 70% STOLNIlowest at Djelo Vodice €1.29€5.16/kg
- ZVIJEZDA PLUS D.O.O. MARGARIN STOLNI 250 g ZVIJEZDAlowest at NTL €0.70€2.80/kg
- ZVIJEZDA MARGARIN ZA KREME 250g ZVIJEZDAlowest at Kaufland €1.15€4.60/kg
- Zvijezda Stolni margarin 70%lowest at Lidl €2.39€2.39/kg