MAJON ZVIJE 400 g DELIKATES
Lowest today
€5.49
€13.73/kg · in 1 chain
at Boso
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 27 Sep to 3 Oct
By chain
- Boso €5.49€13.73/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 7 days we hold: €5.49 (3 Oct)
€5.49
27 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 03856015305923. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Boso
-
€5.49 (+0%)
Source: Boso price list, store 2409, 3 Oct 2026 (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- ZVIJEZDA 165G ZVIJEZDA MAJO DELIK TUBAlowest at Djelo Vodice €2.79€16.91/l
- ZVIJEZDA MAJONEZA MAJONEZA DELIKATESA 255 G TUBA ZVIJEZDAlowest at Lidl €2.49€9.76/kg
- ZVIJEZDA 620G ZVIJEZDA DELIKA.MAJONEZAlowest at Metro €32.33€8.69/kg
- ZVIJEZDA MAJONEZA DELIKATES 400g ZVIJEZDAlowest at Tommy promotion €3.49€8.73/kg
- ZVIJEZDA PLUS D.O.O. MAJONEZA DELIKATES 620 g ZVIJEZDAlowest at Stridon €3.93€6.34/kg
- ZVIJEZDA PLUS D.O.O. MAJONEZA DELIKATES 85 g VREĆICA ZVIJEZDAlowest at Lidl €0.75€8.82/kg