Koestlin napolitanke čokoladne 370 g
€1.72
€4.65/kg · in 13 chains
at Stridon
Average
€2.56 13 chains
Highest
€3.19 at Trgocentar
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 27 Sep to 3 Oct
By chain
- Stridon €1.72€4.65/kg
- KTC €1.79€4.84/kg
- Studenacpromotion €2.09€5.65/kg
- Gavranović €2.19€5.92/kg
- Vrutak €2.39€6.46/kg
- Jadranka €2.49€6.73/kg
- Kaufland €2.79€7.54/kg
- Ribola €2.79€7.54/kg
- NTL €2.89€7.81/kg
- Trgovina Krk €2.89€7.81/kg
- Tommy €2.99€8.08/kg
- Konzum €3.09€8.35/kg
- Trgocentar €3.19€8.62/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 03856014114656. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Stridon
-
€1.72 (+0%)
Source: Stridon price list, store Prod.57, 3 Oct 2026 (Bjelovarska 23, Daruvar)
- KTC
-
€1.79
Source: KTC price list, store PJ07, 3 Oct 2026 (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Studenac
-
€2.09; promotion started before our records
Source: Studenac price list, store 1010, 3 Oct 2026 (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Gavranović
-
€2.19
Source: Gavranović price list, store 199, 3 Oct 2026 (Majstorska 9, ZAGREB)
- Vrutak
-
€2.39 (+34%)
Source: Vrutak price list, store 001, 3 Oct 2026 (vodovodna20a)
- Jadranka
-
€2.49 (-14%)
Source: Jadranka price list, store 607, 3 Oct 2026 (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- Kaufland
-
€2.79 (-10%)
Source: Kaufland price list, store 1030, 3 Oct 2026 (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Ribola
-
€2.79 (-10%)
Source: Ribola price list, store 0019, 3 Oct 2026 (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- NTL
-
€2.89
Source: NTL price list, store 10101, 3 Oct 2026 (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
- Trgovina Krk
-
€2.89
Source: Trgovina Krk price list, store 111001, 3 Oct 2026 (Dubasljanska 80, MALINSKA)
- Tommy
-
€2.99 (+0%)
Source: Tommy price list, store 10100, 3 Oct 2026 (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Konzum
-
€3.09 (+11%)
Source: Konzum price list, store 0158, 3 Oct 2026 (KRALJA DRŽISLAVA 22, SPLIT)
- Trgocentar
-
€3.19 (+3%)
Source: Trgocentar price list, store P060, 3 Oct 2026 (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- FIBIS D.O.O. NAPOLITANKE ČOKOLADA 740 glowest at Plodine €3.75€5.07/kg
- KOESTLIN NAPOL.ČOKOLADA 180 g KOESTLINlowest at Stridon €1.13€6.28/kg
- FIBIS D.O.O. NAPOLITANKE ČOK/ML TEA 165 g Klowest at Stridon €1.06€6.42/kg
- FIBIS D.O.O. NAPOLITANKE ČOK/ML TEA 330 g Klowest at KTC €2.49€7.55/kg
- KOESTLIN NAPO.PR.ČOK.WA.180 g KOESTLINlowest at Stridon €1.64€9.11/kg
- KOESTLIN NAPOLITANKE CHOCO RUM 360 g KOlowest at KTC €1.79€4.97/kg