DŽEM ŠIPAK 860 g FRUDELA
Lowest today
€3.49
€4.06/kg · in 2 chains
at NTL
Average
€3.59 2 chains
Highest
€3.69 at Gavranović
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 27 Sep to 3 Oct
By chain
- NTL €3.49€4.06/kg
- Gavranović €3.69€4.29/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 7 days we hold: €3.49 (3 Oct)
€3.49
27 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 03856003947203
- NTL
-
€3.49
Source: NTL price list, store 10101, 3 Oct 2026 (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
- Gavranović
-
€3.69
Source: Gavranović price list, store 199, 3 Oct 2026 (Majstorska 9, ZAGREB)
Other sizes
- NARODNI TRGOVAČKI LANAC d.o.o. DŽEM FRUDELA 860g ŠIPAKlowest at Gavranović €3.69€4.29/kg
- TOP KAN d.o.o. DŽEM FRUDELA 420g ŠIPAKlowest at NTL €1.99€4.74/kg
- NARODNI TRGOVAČKI LANAC d.o.o. DŽEM FRUDELA 420g ŠIPAKlowest at Trgovina Krk €1.19€2.83/kg
- NARODNI TRGOVAČKI LANAC d.o.o. DŽEM FRUDELA 840g ŠIPAKlowest at NTL €3.39€4.04/kg
- FRUDELA DŽEM ŠIPAK 420 g FRUDELAlowest at NTL €2.09€4.98/kg