DŽEM ŠIPAK 420 g FRUDELA
€1.99
€4.74/kg · in 3 chains
at NTL
Average
€2.16 3 chains
Highest
€2.29 at Boso
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 27 Sep to 3 Oct
By chain
- NTL €1.99€4.74/kg
- Gavranović €2.19€5.21/kg
- Boso €2.29€5.45/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 03856003952849. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- NTL
-
€1.99
Source: NTL price list, store 10102, 3 Oct 2026 (Soblinecka 55, Soblinec, SESVETE)
- Gavranović
-
€2.19
Source: Gavranović price list, store 199, 3 Oct 2026 (Majstorska 9, ZAGREB)
- Boso
-
€2.29 (+0%)
Source: Boso price list, store 2409, 3 Oct 2026 (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- NARODNI TRGOVAČKI LANAC d.o.o. DŽEM FRUDELA 860g ŠIPAKlowest at Gavranović €3.69€4.29/kg
- NARODNI TRGOVAČKI LANAC d.o.o. DŽEM FRUDELA 420g ŠIPAKlowest at Trgovina Krk €1.19€2.83/kg
- NARODNI TRGOVAČKI LANAC d.o.o. DŽEM FRUDELA 840g ŠIPAKlowest at NTL €3.39€4.04/kg
- FRUDELA DŽEM ŠIPAK 860 g FRUDELAlowest at NTL €3.49€4.06/kg
- FRUDELA DŽEM ŠIPAK 420 g FRUDELAlowest at NTL €2.09€4.98/kg