DŽEM ŠIPAK 420 g FRUDELA
1,99 €
4,74 €/kg · u 3 lanca
u NTL-u
Prosječna
2,16 € 3 lanca
Najviša
2,29 € u Bosi
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- NTL 1,99 €4,74 €/kg
- Gavranović 2,19 €5,21 €/kg
- Boso 2,29 €5,45 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03856003952849. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- NTL
-
1,99 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10102, 3.10.2026. (Soblinecka 55, Soblinec, SESVETE)
- Gavranović
-
2,19 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 199, 3.10.2026. (Majstorska 9, ZAGREB)
- Boso
-
2,29 € (+0%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2409, 3.10.2026. (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- NARODNI TRGOVAČKI LANAC d.o.o. DŽEM FRUDELA 860g ŠIPAKnajniže u lancu Gavranović 3,69 €4,29 €/kg
- NARODNI TRGOVAČKI LANAC d.o.o. DŽEM FRUDELA 420g ŠIPAKnajniže u lancu Trgovina Krk 1,19 €2,83 €/kg
- NARODNI TRGOVAČKI LANAC d.o.o. DŽEM FRUDELA 840g ŠIPAKnajniže u NTL-u 3,39 €4,04 €/kg
- FRUDELA DŽEM ŠIPAK 860 g FRUDELAnajniže u NTL-u 3,49 €4,06 €/kg
- FRUDELA DŽEM ŠIPAK 420 g FRUDELAnajniže u NTL-u 2,09 €4,98 €/kg